Lustra na wymiar. Wykonujemy lutra pod każdy wymiar, w swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje luster renomowanych producentów. Lustra mogą być wykończone klasycznym szlifem trapezowym lub fazowane, zakres od 5 do 30mm. 

Lustra na wymiar Warszawa

Lustra w naszej ofercie:

 • Srebrne
 • Optiwhite
 • Brązowe
 • Grafitowe
 • Antyczne

Lustro na wymiar

Ile kosztuje lustro na wymiar?

Lustro to nieodzowna część wystroju każdego mieszkania. Idealnie wpasuje się w każdym pomieszczeniu, a potrafi nie stanowić jedynie element dekoracyjny czy użytkowy, a także pomieszczenie powiększać, dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu.

Gdzie kupić lustro na wymiar?

Lustra towarzyszą nam od setek tysięcy lat, zmieniając swoją formę czy materiał wykonania. Jednakże mimo to stanowią element wyposażenia wnętrza, mogą także dodać elegancji pomieszczeniu. Jakie są koszta wykonania lustra na dany wymiar, na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jego zakupie? W naszym artykule znajdziecie odpowiedzi na te i inne pytania.

Lustro na wymiar, a gotowe lustro, różnice, korzyści

Pierwsze skojarzenie, jakie to ma znaczenie czy lustro kupujemy na wymiar, czy skorzystamy z gotowych luster? Na rynku dostępne są przecież różne rozmiary. Co zatem przemawia za korzyścią luster na wymiar? Przede wszystkim możliwość ich przeróżnych modyfikacji, dostosowania do nietypowych rozmiarów. Poniżej pozostałe plusy zakupu luster na indywidualny wymiar:

 • różnorodność nie tylko rozmiarów, ale i nietypowych kształtów
 • wykończenie krawędzi luster, możliwe popularne szlifowanie i wiele innych
 • dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak podświetlenia
 • dowolna stylistyka, dopasowana do każdego wnętrza
 • kolor tafli lustra
 • różne rodzaje położenia lustra na wymiar (ścienne, poziomo, pionowo, ukośnie, asymetrycznie)

Lustra na wymiar spiszą się w nietypowych pomieszczeniach, czy chociażby szafach pod wymiar. Ukośne ściany, poddasza, w tym wypadku lustro na indywidualny wymiar będzie pasowało idealnie. Bardzo modne ostatnimi czasy stały się także lustra bez żadnych ram. Optycznie powiększają pomieszczenie, dają pewnego rodzaju iluzję kolejnego pomieszczenia. A może mała łazienka? Czy szafa pod zabudowę? Zarówno w jednym jak i drugim przypadku lustro pod wymiar optycznie powiększy pomieszczenie.

Koszty lustra na wymiar, gdzie kupić

Każdy projekt lustra traktowany jest indywidualnie, stąd także i koszta mogą się znacząco różnić. Najważniejszym parametrem, na który warto mieć uwagę, z całą pewnością będzie wielkość zamawianego lustra oraz stopień trudności jego wykonania, modyfikacji. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje lustro Twoich marzeń, na jakie koszta się przygotować, czy projekt, o jakim marzysz, jest możliwy do wykonania? Zapraszamy do kontaktu oraz indywidualnej wyceny do DW Glass. Wykonujemy indywidualne projekty, służymy radą oraz doświadczeniem nabytym przez lata.

Elementy dodatkowe lustra na wymiar, warto czy nie?

Dodatkowe podświetlenie do lustra na wymiar to ciekawy dodatek, z pewnością bardzo praktyczny, ale i nowoczesny. Sprawdzi się, chociażby w łazienkach, gdy potrzebujemy dodatkowego światła przy umywalce. Podświetlone lustro będzie o wiele lepiej widoczne niż dodatkowe światła w pomieszczeniu. Ale czy to komuś potrzebne? I tutaj ukłon w stronę pań, które wykonują makijaż przy lustrze. Z podświetleniem będzie to o niebo wygodniejsze. Inną kwestią na pewno będzie nowoczesny wygląd, który przyciągnie oko.

Wysokość montowania lustra na wymiar, czy ma znaczenie?

Mogłoby się wydawać, że jest to banalna kwestia, ale czy na pewno? I tak i nie! Nowoczesne lustra na wymiar mogą być montowane w przeróżnych konfiguracjach. Od łazienkowych, przy umywalkach, które powinny być na naszej wysokości, aby móc się dobrze przejrzeć, po te lustra montowane w szafach na wymiar, gdzie dobrze by było już widzieć całą sylwetkę. Lustra na wymiar wiszące niesymetrycznie, w różnych rozmiarach to także ciekawa ozdoba salonu, a może by tak zaszaleć? Lustro na suficie to także możliwa forma wykonania na wymiar, z całą pewnością dająca spektakularne efekty. Jak widać, położenie lustra ma znaczenie nie tylko optyczne, praktyczne, ale może posłużyć za element wyposażenia pomieszczenia.

DW Glass najlepsze projekty luster na wymiar

Szukasz lustra na wymiar, w głowie siedzi Ci dosyć nietypowy projekt, który chcesz uwieńczyć lustrem? Zapraszamy do DW Glass na konsultację oraz wycenę projektu. Niech nie ogranicza Cię wyobraźnia, chętnie dopełnimy ją zrealizowanym zamówieniem lustra na wymiar.

Zobacz pozostała ofertę

Ile kosztuje lustro na wymiar?

Koszt wykonania lustra na wymiar. Lustro to nieodzowna część wystroju każdego mieszkania. Idealnie wpasuje się w każdym pomieszczeniu, a potrafi nie stanowić jedynie element dekoracyjny czy użytkowy, a także pomieszczenie powiększać, dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu.

Przewiń do góry