Szklane kabiny prysznicowe na zamówienie

Nasze kabiny prysznicowe oraz ścianki walk in wykonywane są zawsze pod konkretny wymiar. Dzięki profesjonalnemu montażowi możemy go bezpośrednio zamontować na płytkach bez brodzika.

Kabiny prysznicowe na zamówienie Warszawa

Szklane kabiny prysznicowe to coraz popularniejszy element wyposażenia łazienki i nic w tym dziwnego! Szkło to przede wszystkim elegancja, nowoczesność, ale również pozwala wizualnie powiększyć małe przestrzenie. Czy jednak istnieje rzeczywista zaleta tego rozwiązania?

Szkło stosowane do montażu jest oczywiście hartowane, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Konfiguracja kabin prysznicowych

Ilość konfiguracji jest ogromna, od klasycznych mosiężnych okuć występujących w rożnych kolorach po profile aluminiowe i okucia punktowe.

Na wczesnych etapach wykańczania łazienki istnieje opcja „wtopienia” profili pomiędzy płytki co sprawi, że przy zamontowanej ściance walk in nie widać żadnych mocowań.  

Jak zamówić wycenę szklanej kabiny prysznicowej

 
 

Urządzasz swój nowoczesny salon i nie wiesz, w jaki sposób wykorzystać w nim motyw szkła?

Skonsultuj się z profesjonalnym szklarzem z Warszawy

Szklane kabiny prysznicowe

W Internecie możemy się spotkać z opiniami, że ​​szkło nie nadaje się do gospodarstw domowych z małymi dziećmi i jest trudne do utrzymania w czystości. W niniejszym artykule zajmiemy się mitami dotyczącymi szklanych kabin prysznicowych.

Mnogość zalet

  • Czy kupno szklanej kabiny prysznicowej to dobry pomysł?
  • Co z jej wytrzymałością?
  • Czy ściana nie rozbije się w razie przypadkowego uderzenia?
  • Czy szklane kabiny prysznicowe są bezpieczne?
  • Jak ją wyczyścić?

O te i wiele innych pytają osoby planujące remont łazienki. Zapewne już wiesz, ile zalet ma kabina prysznicowa. Jeśli więc zastanawiasz się nad inwestycją w modele ze szkła, koniecznie zostań z nami na chwilę. Postaramy się rozwiać Twoje wszelkie obawy.

Poważne obawy mogą nasunąć się podczas wykorzystywania tradycyjnych materiałów, ale szkło hartowane używane w naszej produkcji jest w 100% bezpieczne. Dlaczego tak jest?

Swoją doskonałą wydajność zawdzięcza obróbce cieplnej, dzięki czemu nie zmienia się wizualnie, ale zyskuje wytrzymałość fizyczną. Ten wyjątkowy materiał jest odporny na ekstremalne temperatury, co jest szczególnie ważne w łazienkach. Ponadto, jeśli zostanie uszkodzony, szkło rozbije się na małe, nieostre kawałki. W ten sposób unikniemy skaleczenia.

Wybierając kabinę prysznicową ze szkła hartowanego możemy wybierać pomiędzy tradycyjnymi rozwiązaniami a nowoczesnymi kabinami typu walk-in. Otwarta przestrzeń to dodatkowa wartość estetyczna i funkcjonalna. Zmniejszona ilość montowanych profili sprawia, że ​​pielęgnacja szkła jest łatwiejsza, gdyż zanieczyszczenia nie mogą dostać się w trudnodostępne miejsca.

Minimalizm i elegancja

Zdecydowana większość z nas w ostatnim czasie stawia na prostotę i minimalizm, wybierając najlepszy rodzaj tworzywa, z którego będzie wytworzona nasza kabina. Prysznice szklane są przede wszystkim eleganckie. Ciekawy projekt łazienki z wkomponowaną szklaną kabiną prysznicową nie tylko podkreśli walory estetyczne pomieszczenia, ale również będzie w 100% funkcjonalny. Przeszklone kabiny, szczególnie te montowane w systemie bezramowym, doświetlają łazienkę i nadają całej aranżacji nowoczesny i świeży wygląd.

Co więcej, szkło idealnie wkomponuje się w każdą aranżację. Jej piękna bezbarwna powierzchnia umożliwia optyczne powiększenie nawet bardzo małych łazienek. Każdy z nas może wybrać coś zupełnie innego. Na rynku dostępne są kabiny z przezroczystego szkła, inne z wariantami piaskowanymi lub satynowymi. Coraz więcej osób z satysfakcją wybiera również prysznice z kolorowego szkła.

Planujesz w najbliższym czasie może remont swojej łazienki? Marzysz o pięknym, eleganckim a zarazem funkcjonalnym pomieszczeniu? Z pewnością nie unikniesz na pewnym etapie prac momentu odpowiedniej kabiny prysznicowej. Po lekturze naszego artykułu powinieneś być już pewien, że model szklany kabiny sprawdzi się niemal w każdym domu!

Jako Warszawska Pracownia Szkła Dw Glass zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, produkcją oraz montażem wszelkich szklanych elementów do Twojego domu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu luster, szklanych kabin prysznicowych czy też balustrady szklane specjalnie pod wymiar.

Każde zamówienie naszego klienta traktujemy w pełni wyjątkowo. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz uwagi. Nie czekaj i zaufaj nam już dziś! Zapraszamy do kontaktu!

Kabiny prysznicowe na zamówienie Warszawa

Przewiń do góry